Sayfa 1/1
T.C.
NİĞDE ADLİ YARGI
İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
MEMUR SINAV ATAMA VE NAKİL YÖNETMELİĞİNİN 15.M.SİNE GÖRE YAZILI VE SÖZLÜ SINAV
 PUANLARININ ARİTMETİK ORTALAMASINA GÖRE DÜZENLENEN NİHAİ BAŞARI LİSTESİ
EK 3-
Sınav Yapılan Birim 1006752 Niğde Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu
Sınav No- Sınav Adı 7003 ŞOFÖR (CTE)        Sözleşmeli 4/B
SIRA
 NO
ADAY NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MERKEZİ
 SINAV
 NOTU
SÖZLÜ
 SINAV
 NOTU
ARİTMETİK
 ORTALAM
A
1 72 SİNAN ALTIN LİSE 75,44848 95 85,224
2 44 SALİM PEŞİN LİSE 75,33911 85 80,169
3 54 FATİH ALAN LİSE 75,70466 81,66 78,682
4 39 SAMED ÖZER LİSE 75,70436 75 75,352
5 78 ABDULLAH GÜNDAĞ LİSE 78,05337 70 74,026
6 48 SALİH BAKAN MESLEK LİSESİ 77,42593 70 73,712
7 27 YASİN KIVAM YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 77,87665 48,33 BASARISIZ
8 28 EKREM DİZLEK LİSE 77,1796 50 BASARISIZ
9 29 HAKAN AYDIN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,94782 50 BASARISIZ
10 3 GÖKHAN ÇAKIR LİSE 76,69925 50 BASARISIZ
11 32 HARUN YAĞIZ LİSE 84,50189 55 BASARISIZ
12 36 İSMAİL GÜÇLÜER MESLEK LİSESİ 79,97724 45 BASARISIZ
13 40 CEMİL BOZLAK LİSE 80,59837 50 BASARISIZ
14 41 MEVLÜT DUYAR LİSE 77,66214 46,66 BASARISIZ
15 42 MURAT GÜLSOY LİSE 75,72643 50 BASARISIZ
16 43 RECEP TUĞRUL MESLEK LİSESİ 82,87413 50 BASARISIZ
17 71 HAYDAR KARADAŞ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,69696 48,33 BASARISIZ
18 45 MUHAMMED ÖZMEN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 75,55601 48,33 BASARISIZ
19 47 ADEM ULUSOY TEKNİK LİSE 82,0143 51,66 BASARISIZ
20 52 MEHMET KUMAŞCI MESLEK LİSESİ 75,542 50 BASARISIZ
21 17 SONER ÜNAL YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 76,12767 48,33 BASARISIZ
22 57 MEHMET SEÇKİN BAĞ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 76,09628 50 BASARISIZ
23 68 ZİYA AKTAŞ LİSE 80,55683 50 BASARISIZ
24 15 TUĞRUL YILMAZ MESLEK LİSESİ 75,40283 50 BASARISIZ
25 2 GÖKHAN DUMAN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 82,36648 55 BASARISIZ
26 21 MURAT YAVUZ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,92646 48,33 BASARISIZ
27 77 ABDULLAH ERTAŞ MESLEK LİSESİ 82,9214   KATILMADI
28 7 SİNAN ARAR YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 84,14817   KATILMADI
29 19 MAHMUT AKPINAR LİSE 77,97381   KATILMADI
30 16 ABDULLAH DEMİREL LİSE 84,96447   KATILMADI
BAŞKAN ÜYE ÜYE  
Osman SOYDAL 98060 Seyfullah ÖSELMİŞ 34188 Mehmet Ali ÇIKMAZ 125592  
2. AĞIR CEZA MAH. BŞK. CUMHURİYET BAŞSAVCISI 1. AĞIR CEZA MAH. BŞK.  
Kazanan adaylardan ilk 6 kişi aşağıda istenilen belgeleri Niğde Adalet Komisyon Kalemine 03/03/2017 tarihine
kadar bizzat teslim edeceklerdir.
1- Diploma Aslı veya Noter Tasdiklisi
2- Sabıka Kaydı
3- Mecburi Hizmeti Olmadığına dair beyan (Komisyondan temin edilecek)
4- Mal Bildirim Formu (Komisyondan temin edilecek)
5- Eş durum beyanı (Komisyondan temin edilecek)
6- Askerlik Durum Belgesi
7- Nüfus Kayıt Örneği
8- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
9- İkametgah belgesi
10- Sağlık Kurulu Raporu ( Görevini devamlı yapmasına engel olabliecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü olmadığını dış görünüşünde şaşılık körlük topallık işitme kaybı çehrede sabit eser uzuv noksanlığı kekemelik ve benzeri  engelleri yoktur. Yurdun her yerinden her iklimde çalışır her türlü vasıta ile seyehat eder. Şoför olur ) ibaresi olmak kaydıyla  Bölge hastanelerinden alınacaktır.
11- 4 adet vesikalık fotoğraf 
BÖLGE HASTANELERİ
1.  Adana Devlet Hastanesi, 
2.  Afyon Devlet Hastanesi,
3.  Antalya Devlet Hastanesi, 
4.  Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Numune ve Eğitim Araştırma Hastanesi,
5.  Bursa Devlet Hastanesi,
6.  Çorum Devlet Hastanesi,
7.  Diyarbakır Devlet Hastanesi,
8.  Elazığ Devlet Hastanesi,
9.  Erzurum Numune Hastanesi,
10.  Eskişehir Devlet Hastanesi,
11.  Gaziantep Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi,
12.  İstanbul Haydarpaşa Numune, Şişli Etfal, Haseki ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastaneleri,
13.  İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,
14.  Kars Devlet Hastanesi,
15.  Kayseri Dr.Vedat Ali Özkan Devlet Hastanesi,
16.  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi,
17.  Konya Numune Hastanesi,
18.  Malatya Devlet Hastanesi,
19.  Mersin Devlet Hastanesi,
20.  Sakarya Devlet Hastanesi,
21.  Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi,
22.  Sivas Sultan 1.İzzettin Keykavus Devlet Hastanesi,
23.  Trabzon Numune Hastanesi,
24.  Van Devlet Hastanesi,
25.  Zonguldak Devlet Hastanesi,