T.C.
NİĞDE ADLİ YARGI
İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI
ADAY TESPİT LİSTESİ
SINAV NO 7003
SINAV ADI ŞOFÖR (CTE)
SINAV TÜRÜ KPSS
SIRA NO   ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MRK.SNV
 PUANI
KABUL
RET
1 16 ABDULLAH DEMİREL LİSE 84,96447  KABUL
2 32 HARUN YAĞIZ LİSE 84,50189  KABUL
3 7 SİNAN ARAR YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 84,14817  KABUL
4 77 ABDULLAH ERTAŞ MESLEK LİSESİ 82,9214  KABUL
5 43 RECEP TUĞRUL MESLEK LİSESİ 82,87413  KABUL
6 2 GÖKHAN DUMAN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 82,36648  KABUL
7 47 ADEM ULUSOY TEKNİK LİSE 82,0143  KABUL
8 29 HAKAN AYDIN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,94782  KABUL
9 21 MURAT YAVUZ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,92646  KABUL
10 71 HAYDAR KARADAŞ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 81,69696  KABUL
11 40 CEMİL BOZLAK LİSE 80,59837  KABUL
12 68 ZİYA AKTAŞ LİSE 80,55683  KABUL
13 36 İSMAİL GÜÇLÜER MESLEK LİSESİ 79,97724  KABUL
14 78 ABDULLAH GÜNDAĞ LİSE 78,05337  KABUL
15 19 MAHMUT AKPINAR LİSE 77,97381  KABUL
16 27 YASİN KIVAM YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 77,87665  KABUL
17 41 MEVLÜT DUYAR LİSE 77,66214  KABUL
18 48 SALİH BAKAN MESLEK LİSESİ 77,42593  KABUL
19 28 EKREM DİZLEK LİSE 77,1796  KABUL
20 3 GÖKHAN ÇAKIR LİSE 76,69925  KABUL
21 17 SONER ÜNAL YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 76,12767  KABUL
22 57 MEHMET SEÇKİN BAĞ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 76,09628  KABUL
23 42 MURAT GÜLSOY LİSE 75,72643  KABUL
24 54 FATİH ALAN LİSE 75,70466  KABUL
25 39 SAMED ÖZER LİSE 75,70436  KABUL
26 45 MUHAMMED ÖZMEN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 75,55601  KABUL
27 52 MEHMET KUMAŞCI MESLEK LİSESİ 75,542  KABUL
28 72 SİNAN ALTIN LİSE 75,44848  KABUL
29 15 TUĞRUL YILMAZ MESLEK LİSESİ 75,40283  KABUL
30 44 SALİM PEŞİN LİSE 75,33911  KABUL
31 67 UĞUR DEMİREZEN MESLEK LİSESİ 75,23004  RET
32 35 EMRE KABAN MESLEK LİSESİ 75,00778  RET
33 23 TARIK BAŞOĞUL LİSE 74,97005  RET
34 50 MEHMET KEFCİ MESLEK LİSESİ 74,90854  RET
35 75 GALİP ÖZÇELİK YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 74,86513  RET
36 69 MUHARREM GÜLDEN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 74,80868  RET
37 38 ENGİN KARA LİSE 74,74559  RET
38 73 CEMAL BUDAK YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 74,68074  RET
39 60 AHMET DEMİRTAŞ LİSE 74,63431  RET
SIRA NO   ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MRK.SNV
 PUANI
KABUL
RET
40 14 EMRAH DEMİRBAŞ LİSE 74,61243  RET
41 53 NURİ YALÇIN LİSE 74,56296  RET
42 37 HASAN DAYSAL LİSE 74,34863  RET
43 76 EMRE YILDIZ LİSE 74,32675  RET
44 66 HAMZA ÇELİK LİSE 74,28902  RET
45 34 SERDAL KARAKUZU LİSE 74,09436  RET
46 8 SERKAN ULUSOY LİSE 74,07058  RET
47 22 ABDULLAH ERDOĞAN LİSE 73,96121  RET
48 6 HAKAN ÇOBAN LİSE 73,89368  RET
49 20 RAMAZAN AĞIL LİSE 73,77066  RET
50 5 İBRAHİM NEBİLİ LİSE 73,40541  RET
51 10 ALİM SONKUR LİSE 73,18697  RET
52 51 MAHMUT ORAL LİSE 73,11562  RET
53 46 YAVUZ SELİM ÖZBEK MESLEK LİSESİ 73,06996  RET
54 62 RAMAZAN MAVUŞ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 73,04836  RET
55 56 CAN SÜTCÜ YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 73,04335  RET
56 26 ÖNDER SAĞLAM LİSE 72,72057  RET
57 31 MUZAFFER ALTUN LİSE 72,72057  RET
58 24 HARUN AYVALI YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 72,60703  RET
59 55 MESUT DURAN EROL LİSE 72,60327  RET
60 61 ONUR GÜZELCE LİSE 72,51005  RET
61 9 KASIM KORKMAZ MESLEK LİSESİ 72,07125  RET
62 12 MEHMET TÜRKBEN YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 71,96758  RET
63 1 SAİT ACAR LİSE 71,92827  RET
64 4 KENAN ORMANCI YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 71,84728  RET
65 64 AHMET SANDIKKAYA LİSE 71,83094  RET
66 25 YILMAZ ÇAMUR YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 71,81721  RET
67 13 MAHMUT DURAK YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 71,53126  RET
68 18 HASAN BİLGİÇ LİSE 71,31859  RET
69 63 SONER BİLGİ LİSE 71,30303  RET
70 30 MUHARREM KAYTANCI LİSE 71,1182  RET
71 11 VEDAT ÖZYILDIRIM LİSE 71,00913  RET
72 74 HASAN GENÇER YÜK.ÖĞR.(2 YIL) 70,95829  RET
73 33 RESUL DEMİR LİSE 70,72506  RET
74 70 EMRE SAY LİSE 70,39563  RET
75 59 YAŞAR YALÇIN LİSE 70,32429  RET
76 65 NECATİ ERDOĞAN MESLEK LİSESİ 70,31606  RET
77 49 YUNİS ÇOBAN MESLEK LİSESİ 70,25455  RET
78 58 FATİH KOÇ LİSE 70,17117  RET
KAYITLARA UYGUNDUR 18/01/2017
SINAV KOMİSYONU
BAŞKAN ÜYE ÜYE
OSMAN SOYDAL 98060 SEYFULLAH ÖSELMİŞ 34188 MEHMET ALİ ÇIKMAZ 125592
2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI CUMHURİYET BAŞSAVCISI 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKA
Not :
Ceza İnfaz Kurumu Şoför Uygulamalı Sınavı 30 Ocak 2017 Pazartesi Günü Yapılacaktır. Adayların Sabah 08.30 'da    Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunda Kimlikleri ile Birlikte Hazır Bulunmaları Gerekmektedir.